Vítejte u Čmoudíku

Co nás čeká...

Mezinárodní letní turistický sraz V4 v Maďarsku - DUNAKANYAR Hikers Festival
Datum: 4.9.-8.9.

 Pořadatelé jsou mladí a velmi schopní lidé z maďarského turistického svazu, znám je. A je to hned "pod" Slovenskem. Za KČT a tomíky pojede samozřejmě spousta členů, přidáme se?

Datum první zahajovací schůzky v září včas oznámíme. Co ale potřebujeme vědět během pár dnů, tak aby se zájemci o velmi atraktivní výpravu do Maďarska 4.-8.9.2019 zapsali co nejdříve! Od nás z oblasti pojede bus, ale také kamarádi Zálesáci (těch už je 20), KADAO  a další. Určitě tam budou tomíci i ze Slovenska a Maďarska. Akce je samozřejmě určena pro nefňukající, samostatné a nebrečící členy (na kole, na řece, pěšky, na túře...) a také pro akční rodiče, kteří se plně zapojí do programu a umí jet vlastním autem, případně s koly.   
 

Pořadatelé srazu připravují ve dnech bohatý turistický i společenský program, který bude obsahovat túry s průvodcem i bez něj, cyklovýlety, splutí Dunaje na kánoích……

Namátkou, z čeho budeme vybírat:

Visegrád – hrad a katedrála,

Ostřihom – katedrála, termální koupaliště

Szentedre – umělecké městečko, skanzen

Pohoří Börszöny - vrcholky nad 900 m

Verőce  historická úzkokolejka

Cyklookruh Verrőce – Katalinpuszt

Verőce – Kisoroszi – Verőce vč. přistání na severním cípu ostrova Szentendre (vesty, bezpečnost zajištěna)

Přestože je to sraz mezinárodní, kde budou KČT, KST a dalších turistické kluby, v kempu bude program i pro mládež - tomíky a my si samozřejmě uděláme program vlastní = NÁŠ.  Naši snahou bude vidět, co nejvíce ze zajímavého okolí. Spát budeme v našich stanech v kempu. Stravovat se budeme podle toho, jaké ceny nabídnou pořadatelé a nebo si budeme sami vařit.

Doprava:  Chtěli bychom jet auty s cyklonosiči nebo s vlekem na kola nebo popřípadě společným autobusem z Ostravy s ostatními oddíly. Odjíždět budeme ve středu rozumně odpoledne, návrat v neděli večer.

http://www.termeszetjarofesztival.hu/
-

 

 

Podrobnosti s Rosťou anebo na 

termeszeetjarofesztival.hu    facebook.com/termeszetjarofesztival


Přihlásit na výpravu:

Jméno a příjmení(přezdívka):

Účast:

1. Rosťa
2. Vašek
3. Honza Ř.
4. Křeček
Srpen

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
>
AdministrátorTOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur