Vítejte u Čmoudíku

Co nás čeká...

RINGO turnaj Zlaté trenky Valašské Meziříčí - ČLÁNEK ZDE, foto v galerii
Datum: 8.2.

Ringo “O Zlaté Trencle“

 Valašské Meziříčí 8.2.2020

Vyrážíme o půl osmé od klubovny dvěma auty. Vojta ještě fasuje odílový dres, čekáme na Racka (ale prý je nemocný J) a tak vyrážíme do ValMezu, nakonec parkujeme u Hlucháku. Registrujeme pouze tři družstva. Celkem dorazilo na 200 soutěžících. V prostřední kategorii družstvo Honza + Vojta + Buben (Betonový trávník) a Karča + Vendy (Karvendy), v kategorii veteránů Leika + Rosťa + Kari (Blondýny). Po uvítání Hopem, Zlaťákem a po zhlédnutí tradičního filmu se rozcházíme do jednotlivých tělocvičen k turnajům. Veteráni odcházejí na gympl a 18 družstev hraje ve čtyřech skupinách. Blondýny prohrávají až poslední zápas, díky tomu se dostávají místo do finále do skupiny pro 5.-8. Místo a nakonec je z toho 6. Místo. Některé skupiny (ale nejsou to tomíci) hrají zvláštně a moc se nám to nelíbí, jsou to takové kontroverzní pravidla, byť je šípácké pravidla neupřesňují, to je třeba říci. Počítají s fair play… Naši mladší hrají mezi 25 družstvy. Holky jsou nakonec 22 a kluci jsou šikovní a končí na celkovém třetím místě. J Po vyhodnocení se přemisťujeme do nově otevřené Vrtule. Procházíme různé hry a soutěže a také časovou expozici v podkroví, dáváme si kafíčko a čajíček, řešíme hlavolamy, bloudíme v krtkovém bludišti… Barák je plný, hlavně rodičů s malými dětmi. Barák je moc pěkný, jak se na Hopa a spol sluší, jediným zklamáním pro nás je, že některé „elektronické“ hry nefungují správně nebo jsou úplně mimo provoz.  Asi je ten nápor návštěvníků příliš velký. Držíme Vrtuli hodně štěstí.  Domů přijíždíme kolem 17 hod a Vedení jde hned do klubovny na schůzku kadetů před táborem.. J  Rosťa      

 

24. ročník turnaje pořádaného Zlatými Šípy. Trojice (nebo dvojice) ve třech kategoriích. žactvo, dorost, vedoucí...

Kategorie

1.-5. třída

6.-9. třída

ostatní starší

 

Protože sraz ve Val Mezu je v 8:30 hod, my odjedeme od klubovny AUTY v 7:30 hod, s sebou sportovní nešpinící přezutí a převlečení do tělocvičny a nejlépe i s černým oddílovým dresem/trikem. Kdyby někdo neměl, tak si před odjezdem řekněte v klubovně.

Návrat buď kolem 15 hod (v případě, že nepůjdeme do Vrtule...) anebo cca v 17-18 hod, když půjdeme do Vrtule. To upřesníme na oddílový WhatsApp a SMS. 

http://www.zlatesipy.cz/vrtule/

Peníze. 100,--Kč na startovné a benzín, pokud půjdeme do Vrtule, tak ještě mějte 40,-- Kč k tomu.  

Chcete ponosit Zlaté trenky? Trénujte a pojeďte!

Podrobnosti řešte s Rosťou.


Přihlásit na výpravu:

Jméno a příjmení(přezdívka):

Účast:

1. Rosťa
2. Racek
3. Buben
4. Vendy
5. Kari
6. Karča
7. Lea
8. honza
9. vojta
Srpen

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
>
AdministrátorTOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur