Vítejte u Čmoudíku



Oddílové TÁBORY, jejich vítězové a Celotáborové etapové hry



Rok Název CETEH Vítěz CETEH
a pokladu
Vítěz
družinového bodování
Nejlepší
plavčík
Nejlepší
námořník
Nejlepší
kadet
Nejkrásnější stan
vítězové stanovníku
Místo
tábora
1991 Ostrov přátelství - společně s "48" 3. Hnědá - Orlíci (Tiki, Zan, Kari, Libro, Jirkáč, Bombík, Mrkvička) 5. Hnědá - Orlíci (Tiki, Zan, Kari, Libro, Jirkáč, Bombík, Mrkvička) 2.-3. Jirkáč       Ostrov, Podhradí
1992 Ať žijí duchové - společně s "48" 4. Zelená (Gučo, Lachim, Davča, Mattoni, Maskáč, El Fuňo) 3. Hnědá (Smítko, Kari, Jirkáč, Libro, Zan, Matika, Ondra) Navi 2. Jirkáč Gučo 3.-4. Smítko + Gučo, Kari + Zan Ostrov, Podhradí
1993 Po stopách Jáciho tentokráte zoologa Modrá (Orka, Bombík, Jirkáč, Mrkvička, Davča, Martin, Smíšek) Modrá (Orka, Bombík, Jirkáč, Mrkvička, Davča, Martin, Smíšek) Čiko Matika   Kari + Zan Podlesí, VVP Libavá
1994 Tajemný svět Nemrika Modrá (Jirkáč, Mattoni, Orka, Mrkvička, Víťa, Zrzek, Honza) Modrá (Jirkáč, Mattoni, Orka, Mrkvička, Víťa, Zrzek, Honza) Zrzek Bombík Maskáč Kari + Zan Podlesí, VVP Libavá
1995 Slavné dny Černá (Ťapka, Křupka, Pidižvík, Šakal, Myška, Máro, Jimmy, Míša, Mary) Modrá (Mattoni, Jirkáč, Šišo, Pingu, Katka, Dále, Honza) Verča Fido Šakal Bombík + Kari Podlesí, VVP Libavá
1996 Movimento E Velocitá Modrá (Jirkáč, Kulich, Šišo, Mrkvička, Honza, Lumír, Katka, Pingu a Dan) Modrá (Jirkáč, Kulich, Šišo, Mrkvička, Honza, Lumír, Katka, Pingu a Dan) Petra El Fuňo Šakal Kari + Zan Podlesí, VVP Libavá
1997 Komu straší ve věži Zelená (El Fuňo , Bombík, QX, Peťa, Marek, Dale a Chip) Zelená (El Fuňo , Bombík, QX, Peťa, Marek, Dale a Chip) Pinďa Lukáš Eliška Mary Podlesí, VVP Libavá
1998 Muzica Image Animam Est Zelená (El Fuňo, Peťa, Pudl, Janka, Lukáš, Bombík, Kvark a Krisa) Hnědá (Zan, Honza, Ježek, Kalaky, Maruš, Kvasík , Karin a Barča) Míša Ježek El Fuňo Eva + Míša Podlesí, VVP Libavá
1999 Velká filmová loupež Zelená (El Fuňo, Bombík, Kvark, Krisa, Dominik, Gremlin a Marťas) Zelená (El Fuňo, Bombík, Kvark, Krisa, Dominik, Gremlin a Marťas) Kvark Pidižvík El Fuňo Myška + Pastelka Podlesí, VVP Libavá
2000 A je to ! Černá (Mrkva, Štěpán, Škuba, Had, Honza, Miki) Černá (Mrkva, Štěpán, Škuba, Had, Honza, Miki) Tačud Kvark El Fuňo Myška + Pastelka Podlesí, VVP Libavá
2001 Tajuplný Ostrov Modrá (Štěpán, Filipes, Hanz, Klára, Kvasík, Veverka, Lukáš a Libor) Modrá (Štěpán, Filipes, Hanz, Klára, Kvasík, Veverka, Lukáš a Libor) Tačud Kvark Štěpán Myška + Pastelka Podlesí, VVP Libavá
2002 Stroj času Černá (Pastelka, Škuba, Juf, Budulajz, Mentos, Pórek, Martin a Had) Černá (Pastelka, Škuba, Juf, Budulajz, Mentos, Pórek, Martin a Had) Tačud Juf Filipes Filipes + Pastelka Podlesí, VVP Libavá
2003 Z Březinky až na kraj světa, aneb země zaslíbená Modrá (Filipes, Želva, Šmoula, Komár, Venca, Vašiké, Přemek) Zelená (Kvark, Kvasík, Marťas, Micka, Martin, Ládínek, Monča, Lukáš) Marťas Komár Kvark Filipes + Pastelka Podlesí, VVP Libavá
2004 Mongolské záhady Modrá (Filča, Želva, Šmoula, Týpek, Venca, Šmoula, Komár a Týna) Modrá (Filča, Želva, Šmoula, Týpek, Venca, Šmoula, Komár a Týna) Micka Marťas Filipes Martin + Filip Podlesí, VVP Libavá
2005 Mongolsko epizoda třetí - Návrat Čingischána Zelená (Kvasík, Kvark, Marťas, Micka, Martin, Monča, Usáma, Simča a Péťa) Zelená (Kvasík, Kvark, Marťas, Micka, Martin, Monča, Usáma, Simča a Péťa) Micka Marťas Filipes Martin + Filip Podlesí, VVP Libavá
2006 Šmongolialand Zelená (Kvasík, Marťas, Martin, Micka, Simča, Peťa, Monča, Lucka a Kristýna) Zelená (Kvasík, Marťas, Martin, Micka, Simča, Peťa, Monča, Lucka a Kristýna) Lucka Micka Škuba Kvasík + Martin Podlesí, VVP Libavá
2007 Po stopách Bokovky Zelená (Marťas, Simča, Kája, Šárka, Micka, Lea, Monča, Peťánek) Zelená (Marťas, Simča, Kája, Šárka, Micka, Lea, Monča, Peťánek) Lucka Micka Marťas Sněhur + Komár Podlesí, VVP Libavá
2008 Po stopách Joy Adamsonové Zelená (Marťas, Simča, Micka, Monča, Kája, Natálka, Peťánek, Robin, Vojta, Lea, Nikol) Modrá (Klára, Katka, Pája, Terka, Jarek, Ruda, Tomáš, Lucka, Keta, Ondra) Meloun Kraken Marťas Jarek + Komár Podlesí, VVP Libavá
2009 Čmoukustón Zelená (Marťas, Simča, Micka, Monča, Katka, Peťa, Robin, Vojta, Lea, Kája) Zelená (Marťas, Simča, Micka, Monča, Katka, Peťa, Robin, Vojta, Lea, Kája) Robin Aneta Martin Hanka + Nancy Podlesí, VVP Libavá
2010 Chcete mě? Černá (Martin, Bobeš, Zuzi, Kraťas, Týna, Wíťa, Luk, Nik) Zelená (Marťas, Micka, Peťánek, Kája, Robin, Káča, Luky, Lea) Lea Lucka Marťas Lucka + Kača Podlesí, VVP Libavá
2011 Řeka Bohů Černá (Kraken, Kraťas, Bobeš, Zuzka, Luk, Nicolas, Tomáš, Jindra a Klárka) Černá (Kraken, Kraťas, Bobeš, Zuzka, Luk, Nicolas, Tomáš, Jindra a Klárka) Martin Hranol Meloun Micka Micka Podlesí, VVP Libavá
2012 Z Olympie do Podlesí Hnědá (Kraťas, Meloun, Vojta, Mája, David, Liška, Bolek, Vendy) Hnědá (Kraťas, Meloun, Vojta, Mája, David, Liška, Bolek, Vendy) Lucík Lea Micka Robin Podlesí, VVP Libavá
2013 Království pohádek Černá (Kraťas, Vojta, Oťas, Nicola, Laura, Ondra, Ivka, Helma, Klárka) Černá (Kraťas, Vojta, Oťas, Nicola, Laura, Ondra, Ivka, Helma, Klárka) Bořek
(Liška - miniplavčík)
Oťas Meloun Robin + Peťánek Podlesí, VVP Libavá
2014 ? ?  ?  ? ? ? ? Podlesí, VVP Libavá










Listopad

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
>
Administrátor











TOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur