Vítejte u Čmoudíku

Proběhlé akce 2016

Vánoční fotbálek
24.12.2016 hřiště ZŠ Srbská Výškovice

Sešlo se nás i s diváky cca 20 na tradiční vánoční vyhladovění. :) Od 13 hod. Použili jsme poprvé i vyhrané rozlišovací dresy, které ovšem Výškovicím přinesly smůlu. :) Neboť i přes množství šancí letos zvítězil jasně soupeř - Zábřeh a zbytek světa 3:0! Kdo hrál na 2x30 min.? výšky - Marťas, Matika, Mrkva, Škuba, Rosťa, Šimon, Komár. Zábřeh a zbytek světa - Kraken, Kraťas, Martin, Tomáš, Robin, Meloun, Kvark, a Peťa Z., který chvílemi vypomohl i Výškám. :) Na závěr společné foto, nějaká přáníčka, moc dobré cukroví od Klárky a rumík od Šrámky a hajdy domů na nadílky! který chvílemi vypomohl i Výškám. :) Na závěr společné foto, nějaká přáníčka, moc dobré cukroví od Klárky a rumík od Šrámky a hajdy domů na nadílky!

:) Rosťa



Kronika rok 2007
Kronika rok 2008
Kronika rok 2009
Kronika rok 2010
Kronika rok 2011
Kronika rok 2012
Kronika rok 2013
Kronika rok 2014
Kronika rok 2015
Kronika rok 2016
Kronika rok 2017
Sborník Uzlařské regaty

Vánoční fotbálek 24.12.2016
Družinovka 23.12.2016 mladí
Vánoční oddílová nadílka 22.12.2016
Družinovky 20.-21.12.2016
24. Vánoční orienťák a rogaining 17.12.2016 Bělský les
Tělocvična 12.12.2016 ZŠ Chrjuknova
50. Klondyke na Kalužném 10.12.2016
Družinovka nejmladších 6.12.2016
Tělocvična 5.12.2016 ZŠ Chrjukinova
Stříbrné Hory 2.-4.12.2016
Družinovky 29.11.2016
Ringo turnaj K.T.O. 26.11.2016
Družinovky 22.11.2016
Poslední puchýř 17.-20.11.2016 Lázně Bělohrad
Družinovky 15.11.2016
Tělocvična 14.11.2016 ZŠ Chrjukinova
Družinovky nejmladších 8.11.2016
Tělocvična 7.11.2016 ZŠ Chrjukinova
Hájenka Janíkovo sedlo 4.-6.11.2016
Družinovky nejmaldších 1.11.2016
Tělocvična 31.10.2016 ZŠ Chrjukinova
Oddílová drakiáda + Zpívanky 25.10.2016
Tělocvična 24.10.2016 ZŠ Chrjukinova
Setkání turistických klubů V4 Maďarsko 18.-19.10.2016
Družinovky nejmladších 18.10.2016
Tělocvična 17.10.2016 ZŠ Chrjukinova
Dopisování kronik + 26 let oddílu 14.10.2016
Družinovky draci 11.-12.10.2016
Tělocvična ZŠ Chrjukinova 10.10.2016
Návštěva přátel z ÖTK Jugend v MS kraji 7.-9.10.2016
Družinovky nejmladších 4.10.2016
Tělocvična ZŠ Chrjukinova 3.10.2016
67. sraz ABC - Bítovský mlýn 1.-2.10.2016
FILIPKA - zapomenuté chaty 28.9.2016
Družinovka nejmladších 27.9.2016
Porada Vedení a dopisování kronik 27.9.2016
Kyseĺ - ferrata - Slovenský Ráj 23.-25.9.2016
Kamenka + Moravice 16.-18.9.2016
Družinovky 13.-14.9.2016
Zpráva ze 47. konference, Hassleholm 8-10.9.2016
Družinovka 6.a 7.9.16
TaKme4_závěrečné poděkování kráceno podklad pro kluby
Splavení řeky Odry - Studénka - Košatka 10.9.2016
První oddílovka 1.9.2016
EURORANDO 2016 - zakončení Dlouhé Stráně 26.-28.8.2016
Rakousko Mauterndorf 30.7.-7.8.2016 ÖTK jugend
Sekání tábořiště 18.6.2016
Družinovky 24.4 a 25.4.2016
Družinovky 19.4 a 20.4.2016
13. Hlučínský pasák 4.6.2016
Družinovky 31.5.-1.6.2016
Tělocvična 29.5.2016 ZŠ Chrjukinova
Jarní 13 26.-28.5.2016 Čermná
Tělocvična 23.5.2016 ZŠ Chrjukinova
BAMBIFEST 20-21.5.2016
Tělocvična 16.5.2016 ZŠ Chrjukinova
22. Železný Tomík 13.-15.5.2016 Litoměřice
Tělocvična 9.5.2016 ZŠ Chrjukinova
Družinovky 3.-4.5.2016
Tělocvična 2.5.2016 ZŠ Chrjukinova
TREFA 2016 střelnice AVZO Orlová 30.4.2016
2016 TREFA - výsledky
Halda Ema - úklid tras 28.4.2016
Družinovka 26 a 27.4.16
Tělocvična 25.4.2016 ZŠ Chrjukinova
19. ročník LAGORI CUP 24.4.2016
Kamenka cyklo 22.-24.4.2016
Tělocvična 18.4.2016 ZŠ Chrjukinova
Družinovky 12.-13.4.2016
Tělocvična 11.4.2016 ZŠ Chrjukinova
Otevírání řeky Moravice 10.4.2016
Výsledky LAGORI CUP 2016
Kino 8.4.2016
Družinovka 5 a 6.4.16
Družinovky 22.-23.3.2016
Tělocvična 21.3.2016 ZŠ Chrjukinova
Plnění zkoušek 18.3.2016
Družinovka 15 a 16.3.16
Tělocvična 14.3.2016 ZŠ Chrjukinova
Tělocvična 7.3.2016 ZŠ Chrjukinova
Stříbrné Hory 4.-6.3.2016
Družinovky 1.-2.3.2016
Tělocvična 29.2.2016 ZŠ Chrjukinova
Zillertal lyže + Swarovski Kristallwelten 24.-28.2.2016
Družinovka 16 a 17.2.16
Plnění zkoušek a dopisování kronik 21.2.12016
Oblastní konference KČT Příbor 20.2.2016
Tělocvična 15.2.2016 ZŠ Chrjukinova
9. Mezinárodní zimní sraz Miedzygórze Polsko 11.-14.2.2016
Tělocvična 8.2.2016 ZŠ Chrjukinova
Poprad - Tatry 5.-7.2.2016
Družinovky 2.2. a 3.2. 2016
49.Zimní sraz KST Banská Štiavnica 25.-28.1.2016
Družinovky 26.-27.1.2016
Silvestr Uherské Hradiště - Sady 29.12.2015-3.1.2016 2
Tělocvična ZŠ Chrjukinova 1.2.2016
Družinovky 12.1. a 13.1. 2016
Tělocvična 25.1.2016 ZŠ Chrjukinova
Běžky Bílá Beskydy 23.1.2016
Uzlařská Regata 16.1.2016
Výsledková listina Uzlařská REGATA 2016
Tělocvična 18.1.2016 ZŠ Chrjukinova
Družinovky 5.-6.1.2016
Tělocvična 11.1.2016 ZŠ Chrjukinova
48. Zimní sraz tomíků na Ostravici 9.1.2016
Tělocvična ZŠ Chrjukinova 4.1.2016








Květen

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
>
Administrátor











TOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur