Vítejte u Čmoudíku

Co nás čeká...

Příspěvky na rok 2021 - prosím čtěte a registrujte se, peníze pošlete na běžný účet
Datum: 28.1.

Zatím se za první den zaregistrovali: Kili, Eidam, Ježek, Žanet, Marťas, Vláďa Š., Jitka (vč. Turisty), Micka, Rosťa, Šrámka (vč. Turisty), Babi Z. (vč. Turisty), Vašík, Viki ... A dále Vojta, Jaryn, Verča, Buben, Meloun, Dragon, Vilda, Máruška, Kari, Matika, Komár, Rostík M., Jarda M, Anička, Řapík, Honza, Ryska,Karča, Luki, Tejna, Mrk, Klárka, Julča K., Vendy, Sněhur, Lenka, Peťa Z, Eliška, Maruška - Máňa, Terka Š, Kuba P.,Jana, Martin, Miki, Leika, Láli, Šídlo, Peťánek, Kraťas, Bobek, Jirkáč, Hanka..... yessmiley

Další doregistraci provedeme před táborem (jednotlivci) anebo i dříve, pokud bude "nováčků" větší skupina.  

Přátelé, členové, rodiče!  Platba příspěvků a registrace samozřejmě by měla proběhnout nejlépe v lednu 2021, nejlépe do 28.1.2021. Do konce měsíce musíme ještě platby a seznamy rozposlat dále... Pozdější registrace v průběhu roku je sice také možná, ale přináší nám obtíže a neumíme rychle vyřídit průkazku/přelepku na 2021 pro jednotlivce, tak musíte být trpěliví! 

Platba členských příspěvků je ve výši 450,-- Kč/rokZ této částky zaplatíme přípěvky Asociaci TOM - ústředí (letos nám je zvýšili na 150,--Kč/rok), KČT - ústředí, KČT - oblast Moravskoslezská  a KČT - odbor Slezský Tomík. Dále zaplatíme tělocvičnu, náklady na klubovnu, energie, daně, pojištění.... Tato částka samozřejmě nestačí, musíme shánět dotace a sponzory.  Za toto každý obdrží i přelepku na další rok na průkazku KČT - Sphere card, případně průkazku novou, pokud je člen nováček. Uvítáme i členství akčních a spřízněných rodičů, budeme jenom rádi. Registrovaní členové budou mít kromě dalších výhod tradičně i levnější letní tábor.

Kdo má zájem o odebírání časopisu Turista, dá mi OBRATEM vědět a já ho objednám přes náš odbor KČT za zvýhodněnou cenu - pokud to bude do 10.1.2021, tak za 400,--Kč roční předplatné. Později je to již dražší.

Kdo má zájem o vyšší členství v KČT než základní, tomu na požádání pošlu možnosti, samozřejmě za vyšší příspěvky - např. TOP členství. Ale do toho nikoho nenutíme. Vystačíme si i se základním členstvím. 

 Z toho je zřejmé, že samotnému oddílu na provoz moc nezbývá, počínaje provozem klubovny, energiemi a výrobou fotografií na diplomy konče. smiley Na vše ostatní se snažíme zajistit granty, dotace, sponzory.... věřte tomu, že to zabírá spoustu času, energie a neuvěřitelného papírování. K tomu nám dopomůže alespoň včas zaregistrovaná a zaplacená členská základna. cool Protože od počtu registrovaných členů, obzvláště dětí a mládeže, se odvíjí výše dotací a grantů. 

V letošním roce navíc musíme provést některé další úpravy a opravy v klubovně, které nás budou stát také peníze...

Děkujeme za přízeň i následujícím roce!

Pokud jste úplně noví členové a nemáte ještě naši průkazku, napište nám do mejlu cmoudik@cmoudik.cz nebo karo.sro@seznam.cz  nebo na schůzce na lísteček jméno, příjmení, adresu a datum narození, RODNÉ ČÍSLO, zkrátka iniciály... Pokud vyplníte řádně přihlášku do oddílu, která je ke stáhnutí i na první stránce našeho webu, tak zde tytopm informace všechny uveďte.

Platbu příspěvků prosím provádějte zásadně bezhotovostně na náš běžný účet oddílový bankovní účet u FIO banky č. 2401611856/2010. Veškeré platby i táborové provádějte na tento účet!, variabilní symbol napište datum narození (nar.3.10.1968) -  03101968, pokud do poznámky napíšete jméno a příjmení, usnadní nám to identifikaci. smiley

 

Díky.

Rosťa Kašovský, hlavní vedoucí oddílu

 

Níže jsou již zaplacení a zaregistrovaní, dopisuje POUZE Rosťa po obdržení platby na BÚsmiley 


Přihlásit na výpravu:

Jméno a příjmení(přezdívka):

Účast:









Prosinec

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
>
Administrátor











TOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur